menu strony
separator

Dzieje się... Archiwum aktualności.

Piszą o nas!

Piszą o nas!

Tym razem w Tygodniku Trójmiasto Gazety Wyborczej, między innymi Julia opowiada jak to jest być kobietą w zdominowanym przez mężczyzn świecie gastronomii.
Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy na lunch

Miejscówki roku!

Kochani, składając wszystkim życzenia noworoczne możemy znów się pochwalić, że spośród kilkudziesięciu restauracji otwartych w 2019 roku nasze małe, skromne miejsce zostało wybrane przez Gazetę Wyborczą jedną spośród siedmiu najlepszych miejscówek Trójmiasta. Jest to cudowny finał tego roku i wielka nagroda za naszą pracę.
Oczywiście nie miałoby to wszystko miejsca bez naszego Superzespołu, Wiernych Gości, Przyjaciół oraz Krewnych i Znajomych Królika...
Dziękujemy!

Zapraszamy na lunch

Menu bez glutenu

Bardzo nam miło poinformować wszystkich, że nasza restauracja „U Królika” jest w programie "Menu bez glutenu". Jesteśmy pierwszą restauracją w Gdańsku, która otrzymała ten certyfikat.
Można znaleźć nas na stronie Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Zapraszamy na lunch

Menu wigilijne

Na prośbę naszych Klientów przedstawiamy nasze świąteczne menu. Dania wigilijne można zamawiać na Święta telefonicznie lub na miejscu w restauracji. Oczywiście wszystkie pozycje są bezglutenowe.
Zapraszamy!

Zapraszamy na lunch

Jesienna karta

Od 29 września wprowadzamy, nową, pyszną jesienną kartę.
Zapraszamy!

Zapraszamy na lunch

Królik koncesjonowany

Dobre piwo i zacne wino świetnie pasują do naszych potraw. Już dostępne w lokalu.
Zapraszamy!

Zapraszamy na lunch

Nowa karta!

Stałych bywalców i nowych Gości zapraszamy do spróbowania dań z nowej karty. Już od 11 maja. Zapraszamy do Królika!

Piszą o nas

Piszą o nas!

Ku naszej nieskrywanej radości pojawiliśmy się ostatnio w trójmiejskich mediach. Napisali o nas Gazeta Wyborcza Trójmiasto i serwis trojmiasto.pl. Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy na lunch

Noc Wrzeszcza

My także #będziemybębnić w trakcie Nocy Wrzeszcza, już 18 maja. Zapraszamy do Królika!

Chlebek i hummus

Chlebek i hummus!

W restauracji oferujemy do sprzedaży chleb oraz hummus naszej produkcji. Jest to pyszne lekkie, naturalne i bezglutenowe pieczywo, przygotowane na bazie kaszy gryczanej niepalonej. Waga to ok. 950 g do 1 kg w cenie 15 zł. Hummus z odrobiną czosnku, oliwy, pasty tahini to koszt 15 zł za ok. 300 ml. Prosimy o składanie zamówień z minimum 2-dniowym wyprzedzeniem.

Zapraszamy na lunch

Królik zaprasza na lunch!

Codziennie od poniedziałku do piątku zapraszamy na lunch w godzinach 12:00-15:00. Pakujemy również na wynos. Smacznego !!!